Naga MarketsEmitent zajmuje się tworzeniem (developingiem) gier komputerowych i gier wideo z przeznaczeniem do cyfrowej dystrybucji na rynek światowy.

bloober-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy wskazuje na długotrwały, wieloletni trend wzrostowy. Obecnie spółka znajduje się na historycznych maksimach i nie widać, żadnych poważnych oznak słabnięcia tego trendu. Wydaje się, że obecnie cena zmierza przynajmniej do okrągłego poziomu 100 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

bloober-d1

Na wykresie dziennym można wyznaczyć dobrze respektowany kanał wzrostowy, trwający od połowy ubiegłego roku. Wczoraj doszło do silnego wybicia kanału górą i odnotowanie nowych maksimów. Przyczyną tak silnych wzrostów jest pozytywna informacja o nawiązaniu ważnej współpracy przez spółkę córkę Bloober. Wydaje się, że trend wzrostowy będzie kontynuowany, a na wszelkie spadki warto patrzeć jak na korektę czyli okazję do tańszych zakupów.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here