Naga MarketsBloober Team SA to niezależny producent gier wideo. To zespół profesjonalistów, którzy od 2008 roku z pasją tworzą ciekawe i niepowtarzalne produkcje.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka doznała w połowie ubiegłego roku bardzo silnej, ponad 70% przeceny. Patrząc na wykres z perspektywy tygodniowej, nadal można mówić o szerokim trendzie wzrostowym. Obecnie spadki nieco wyhamowały, pojawiła się konsolidacja w rejonie 40 zł, blisko poziomu wsparcia. Pojawia się więc techniczna szansa na odbicie. Jeżeli jednak tak się nie stanie i cena osiągnie nowe minima, prawdopodobnie kurs będzie zmierzał w stronę kolejnego dołka czyli w rejon 26-27 zł. Wsparcie to pokrywa się mniej więcej z długotrwała linią trendu. Z kluczowych wydarzeń, które mogą wpłynąć na notowania, warto przypomnieć, że już dzisiaj będzie miała miejsce premiera gry “Layers of Fear: Legacy”. Po za tym spółka, mimo pogorszenia wyników za trzeci kwartał, jednak stabilnie wypracowuje zyski. Planowane jest też przejście na rynek główny GPW. Wydaje się więc, że są pewne szanse na wypracowanie choćby mocnego, korekcyjnego odbicia w górę.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here