Naga MarketsBloober Team [BLO], Polenergia [PEP] – Gorące spółki dniaZnaczną przeceną zareagował rynek na informację ze spółki Bloober Team, o tym, że aby program motywacyjny mógł wejść w życie, do spółki będzie musiał wejść nowy inwestor z przynajmniej 20% udziałem. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zapaść 19 października. „Mamy bardzo gorący okres przed sobą. Z jednej strony Tokyo Games Show, na którym zamierzamy się pokazać, z drugiej wniosek głównego akcjonariusza o zmianę warunków programu motywacyjnego. Warunkiem jego zaistnienia ma być wejście nowego inwestora na minimum 20% akcji Bloober Team.

Rozumiemy, że akcjonariusze chcą zmotywować i docenić zarząd, aby takiego istotnego inwestora dla spółki pozyskał, co poprzez wzmocnienie struktury akcjonariatu przełoży się na zwiększenie wartości Spółki z korzyścią dla wszystkich akcjonariuszy.20 zł poziomem oporu

Atmosfera wokół naszej spółki w sensie pozytywnym robi się gorąca, bo widać, że gracze i branża doceniają nasze osiągnięcia. Dodatkowo mocno powiększamy nasze struktury. Dzieje się więc niezwykle dużo” – powiedział prezes Bloober Team Piotr Babieno.

bloober


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Konsolidacja

Sporo traci w ostatnich dniach także Polenergia. Spółka poinformowała o podpisaniu pierwszej umowy na świadczenie usługi Interwencyjnej Redukcji Poboru. Klientem jest Polskie Pomidory z Grupy Citronex; w ramach umowy zgorzelecka spółka zaoferowała gotowość ograniczenia poboru mocy do 18 MW w godzinie. „Podpisaliśmy umowę na agregację w ramach programu DSR z jednym z największych przedsiębiorstw spożywczych w Polsce. Grupa Citronex ze względu na energochłonną produkcję szklarniową jest dużym odbiorcą energii, korzystającym dotychczas m.in. z rynku mocy.

pep

Ważnym czynnikiem decydującym o wyborze naszej oferty było elastyczne podejście do potrzeb klienta i możliwość rozszerzenia w przyszłości współpracy na inne obszary rynku energii” – powiedział dyrektor ds. Produktów Strukturyzowanych Polenergii Obrót Piotr Malik. Na wykresie mamy konsolidację i wydaje się, że szans na odbicie można szukać przy wsparciu 66 zł.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje biomedlub | kurs usd online | kurs jena nbp | celon pharma gpw | cdr akcje | kurs korony czeskiej | orange kurs akcji |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here