Emitent zajmuje się tworzeniem (developingiem) gier komputerowych i gier wideo z przeznaczeniem do cyfrowej dystrybucji na rynek światowy.

bloober w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy wskazuje na długotrwały trend wzrostowy. Cena dotarła ostatnio na poziom okolic 40 zł czyli poprzedni szczyt. Spadki w tym miejscu nie powinny dziwić, gdyż jest to dość częste zjawisko. Wydaje się jednak, że na razie nie ma powodów do niepokoju, spadki nie są jakąś gwałtowną wyprzedażą i mają miejsce przy malejących obrotach.

bloober d1

Wykres z dziennym horyzontem czasowym wygląda optymistycznie. Cena od około pół roku porusza się w kanale wzrostowym, doskonale respektując zwłaszcza dolną krawędź. Aktualnie trwa jednak korekta. Wydaje się, że zmierza ona do okolic 30 zł. W tym miejscu mamy po za krawędzią kanału, bardzo ważną strefę wsparcia. Możliwe więc, że w tym rejonie dojdzie do zakończenia korekty. Z drugiej strony, wyjście z dokładnie respektowanego kanału dołem, byłby sygnałem do pogłębienia korekty. Na dzień dzisiejszy bardziej prawdopodobny wydaje się jednak scenariusz wzrostowy.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąSTO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – spokojny koniec tygodnia
Następny artykułDAX na sterydach?
lukasz nowacki
Starszy redaktor sekcji giełdowej Comparic.pl. Na rynku Forex od 2010 roku, wcześniej zajmował się giełdą, a waluty poznawał spekulując w kantorach internetowych. Zwolennik analizy czystego wykresu ceny, pracy nad sobą, prostych strategii i stopniowej eliminacji pojawiających się błędów. Motto: szukaj przewagi statystycznej, a nie tzw. świętego Graala.

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawa firma mimo krótkiej historii notowań, myślę że pod koniec przyszłego tygodnia się pojawi analiza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here