Naga MarketsEmitent zajmuje się tworzeniem (developingiem) gier komputerowych i gier wideo z przeznaczeniem do cyfrowej dystrybucji na rynek światowy.

bloober w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy wskazuje na długotrwały trend wzrostowy. Cena dotarła ostatnio na poziom okolic 40 zł czyli poprzedni szczyt. Spadki w tym miejscu nie powinny dziwić, gdyż jest to dość częste zjawisko. Wydaje się jednak, że na razie nie ma powodów do niepokoju, spadki nie są jakąś gwałtowną wyprzedażą i mają miejsce przy malejących obrotach.

bloober d1

Wykres z dziennym horyzontem czasowym wygląda optymistycznie. Cena od około pół roku porusza się w kanale wzrostowym, doskonale respektując zwłaszcza dolną krawędź. Aktualnie trwa jednak korekta. Wydaje się, że zmierza ona do okolic 30 zł. W tym miejscu mamy po za krawędzią kanału, bardzo ważną strefę wsparcia. Możliwe więc, że w tym rejonie dojdzie do zakończenia korekty. Z drugiej strony, wyjście z dokładnie respektowanego kanału dołem, byłby sygnałem do pogłębienia korekty. Na dzień dzisiejszy bardziej prawdopodobny wydaje się jednak scenariusz wzrostowy.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – spokojny koniec tygodnia
Następny artykułDAX na sterydach?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawa firma mimo krótkiej historii notowań, myślę że pod koniec przyszłego tygodnia się pojawi analiza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here