Naga Marketsblok 22

“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz… na pole walki przybywają nietypowi gracze, oceniają oni straty walczących stron, aby przewidzieć kto ma większe szanse w bitwie, która za kilka godzin rozpocznie się na nowo…”Od najbliższego poniedziałku 13 stycznia 2014 roku startuje nowy cykl tradingowy – Blok po 22.

W bloku będę pokazywał analizy walutowe na interwale nie niższym niż D1. Jeżeli jakaś transakcja przekształci się w transakcję długoterminową, będę co jakiś czas wracał do takich zagrań, cały czas w moim dzienniku na forum będą pokazywane prowadzone transakcje, tam też można o wszystko pytać, komentować i proponować własne zagrania na późny wieczór.

Czasem może się zdarzyć, że nie pokażę żadnego konkretnego zagrania. Takie są uroki gry długoterminowej, na wysokich interwałach, podążając za trendem. Niezależnie od tego – spotykać będziemy się od poniedziałku do piątku, zawsze o 22:00. W piątki podejmowane będą decyzje tylko w oparciu o świece tygodniowe – jeżeli swap jest korzystny, można zająć pozycję w piątek, jeżeli nie – poczekam do poniedziałku. Tak to wygląda w skrócie, reszta wyjdzie z czasem.

Do zobaczenia w poniedziałkowy, późny wieczór.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Pozdrawiam, Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here