Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy wieczór zacznę tradycyjnie od EUR/USD – poranne dobre dane PMI z Europy (za wyjątkiem Francji, choć wcale nie były tak bardzo złe) oraz gorsze dane z USA nie doprowadziły do znaczącej zwyżki. Jedynym sukcesem jest chyba tylko brak spadków po wcześniejszym pin barze. Jutro przemówienie szefa EBC i to co w nim się pojawi powinno ustawić kurs na kilka dni.

GBP/USD – Funt osłabiał się dzisiaj do większości walut. Grając na zniżkę warto pamiętac o trendzie wzrostowy, zarówno w szerokim horyzoncie jak i tym wąskim patrząc na układ coraz wyższych dołków i naprawdę zdrowy trend wzrostowy.

USD/CAD – Najpierw silne spadki, a teraz wzrosty, ale póki co są to wzrosty bez impulsów. Warto spojrzeć wstecz jak wyglądały zwyżki na tej parze wcześniej i porównać to z aktualnym pięciem się w górę. Moim zdaniem wygląda to bardzo słabo, jakby miało się załamać, aczkolwiek możliwe jest także nagłe wybicie w górę i przyspieszenie dynamiki wzrostów.

AUD/USD – dzisiaj bardzo słaby AUD po słabych odczytach nocnych zarówno z Australii jak i Chin. Mocna zniżka, ale trend pozostaje wzrostowy, niektórzy gracze wykorzystują złe dane do kupna po lepszej cenie. Zobaczymy jak będzie tym razem. Osobiście wierzę w trend aż do końca.


Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here