Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz… na pole walki przybywają nietypowi gracze, oceniają oni straty walczących stron, aby przewidzieć kto ma większe szanse w bitwie, która za kilka godzin rozpocznie się na nowo…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

W dzisiejszy wieczór zacznę od EUR/USD – upadł dzisiaj opór okolic 1.37. Najprawdopodobniej nastąpi atak na ten kluczowy opór. W szerszym horyzoncie ruch boczny.

GBP/USD – trwa korekta. Długi cień świecy pokazuje, że wsparcie w postaci poprzedniego szczytu zadziałało. Na D1 nie ma sygnału świecowego, na H4 jest duży pin bar. Można spróbować wejść pod niego. Jutro o 10:30 poznamy protokół z posiedzenia Banku Anglii (BOE).

USD/JPY – nastąpiło odbicie w górę, nadal jednak znajdujemy się pod oporem. Myślę, że pokonanie go i retest będzie tym co pozwoli mi otworzyć tutaj pozycję, zgodnie z trendem i sygnałem W1 (pin bar). Lepiej radzi sobie EUR/JPY, gdzie odbicie było mocniejsze.

AUD/JPY – tylko tutaj mamy klasyczny sygnał świecowy – pin bar pod linią bessy.

NZD/JPY – Pin bar spadkowy, czekam zatem na wsparciu.

AUD/USD – kurs męczy się pod tym oporem, wciąż sytuacja trendu nie jest rozstrzygnięta, ale brakuje sygnału świecowego do zajęcia jakiejkolwiek pozycji.

W nocy zamknięta została pozycja krótka na AUD/NZD. SL był mocno zawężony i strata wynosi 31 pipsów. Druga pozycja GBP/CAD – nadal aktywna.

Zastanawiam się jedynie nad otwarciem pozycji pod H4 na GBP/USD ze SL pod wsparciem, które tworzy poprzedni szczyt. Impet wzrostowy jest tak wielki, że korekta może być płytka.

Jeżeli Ktoś z Was poszukuje dobrych szkoleń price action  z perspektywy świec D1, to mogę polecić komplet dwóch szkoleń internetowych. Normalnie każde kosztowało 615 zł. Teraz w tej cenie są dwa: jedno giełdowe PA, a drugie PA po pracy. Oszczędność zatem spora.

W tym artykule można zobaczyć pierwsze części obu szkoleń: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here