Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiaj bardzo silne wzrosty na EUR/USD, które doprowadziły do naruszenia górnej krawędzi kanału spadkowego. Cena dotarła do strefy oporu, której przebicie będzie chyba ostatecznym symptomem zakończenia korekty i powrót do trendu wzrostowego.

GBP/USD – na tej parze także dolar bardzo słaby, ale wzrosty to zasługo lepszych od oczekiwań odczytów produkcji przemysłowej z wysp brytyjskich. Lini korekta została pokonana, wygląda to na silny impuls wzrostowy po długotrwałej korekcie. Myślę, że można spróbować zagrać pozycję długą po niewielkiej korekcie.

NZD/USD – zysk z zajętej w piątek pozycji wynosi ok 70 pipsów. Cieszy fakt, że spadki z zeszłego tygodnia zostały tak szybko przykryte, ale wydaje mi się, że kurs może mieć problem z pokonaniem zaznaczonego oporu i może w tym miejscu nastąpić korekta.

GBP/CAD – tuta także odbicie po dobrych danych z Wielkiej Brytanii, ale odbicie z takiego miejsca powinno być znacznie mocniejsze. To które mamy mnie nie przekonuje i widać szczególnie na tej parze, na tle silnego Funta jak silny jest staje się powoli CAD.


Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here