Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz… “


Witam na nocnej zmianie 🙂

W dzisiejszy wieczór wykresy przygotowane ok. godziny 20 (z braku czasu), choć nie sądzę aby jakoś znacząco się zmieniły, gdyż główny punkt dnia mamy już za sobą (FOMC). Nie ma wielkich niespodzianek i chyba umocnienie Dolara wynika głównie z prognoz podwyżek stóp (w dłuższym terminie) oraz poprawy na rynku pracy.  Na wykresie EUR/USD – mocne spadki, aczkolwiek póki co utrzymywane w ramach formacji inside bar.

GBP/USD – tutaj oczywiście także spadki, co ważne całość rozgrywa się przy liniach trendu i jeżeli umocnienie dolara nie jest długotrwałe to można szukać w najbliższym czasie sygnałów kupna.

CAD/JPY – nastąpiło wybicie z formacji flagi, przed spadkami ostatnie wsparcie w postaci lokalnych minimum.

Warto spojrzeć z szerszej perspektywy, aby zobaczyć przestrzeń dla spadków. Jeżeli aktualne wsparcie upadnie, następne jest niżej o 220 pipsów, aczkolwiek dopiero później otwiera się szeroka przestrzeń.

USD/JPY – tutaj najmocniej widać umocnienie USD. Pojawia się formacja objęcia hossy, choć dosyć blisko jest ograniczenie w postaci linii korekty, która już raz zatrzymała mocne wybicie. Wydaje mi się, że warto poczekać i przekonać się jak długo potrwa umocnienie dolara.


Jeżeli Ktoś z Was poszukuje dobrych szkoleń price action z perspektywy świec D1, to mogę polecić komplet dwóch szkoleń internetowych. Normalnie każde kosztowało 615 zł. Teraz w tej cenie są dwa: jedno giełdowe PA, a drugie PA po pracy. Oszczędność zatem spora.

W tym artykule można zobaczyć pierwsze części obu szkoleń: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem jak wam ten inside bar wyszedl na eurusd, ja mam konta u kilku brokerow i jakos na zadnym wykresie nie widze zeby para pozostawala w zakresie tego inside bara nawet o 20 naszego czasu.
    Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here