Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy wieczór zacznę od USD/CAD – jakiś czas temu wyrysowałem formację klina, argumentując prognozę spadków tym, że w tym niby wzroście nie było impulsów wzrostowych. Ten ślimaczy wzrost skończył się tak jak widać na wykresie. Istnieje szansa, że właśnie zaczyna się druga fala umacniania CADa.

AUD/USD – spadki wyhamowują przy linii trendu, nie ma na razie sygnału kupna, ale pojawia się nadzieja na kontynuację wzrostów.

CAD/JPY – znajdujemy się na kluczowym wsparciu, długoterminowym. Jutro nad ranem konferencja Banku Japonii, która powinna dostarczyć większej zmienności na parach z Jenem.

NZD/USD – korekta dotarła do kluczowego poziomu wsparcia, na razie tworzy się mały, mało znaczący pin bar, który można traktować jako wstępny objaw zahamowania spadków.

Chyba najciekawsza sytuacja pojawia się na EUR/AUD – jakiś czas temu nastąpiło przełamanie linii trendu wzrostowego, a później zejście poniżej ostatniego dołka trendu. Aktualnie mamy korektę, która doprowadziła do retestu strefy SR.

BitBay

Dodatkowo mamy kolejny raz taki sam zasięg korekty, a jakby tego było mało, jest to okrągły poziom 1,50. Wygląda na to, że można otwierać pozycje krótkie, ja taką otworzę, aczkolwiek z powodu mojego wcześniejszego zaangażowania w parę z AUD-em, będzie to pozycja relatywnie niewielka tzn. SL zostanie pomniejszony poprzez zastosowanie zleceń sell limit. Klasyczne wejście przewyższałoby łączne ryzyko, które dopuszcza mój system. Szczegóły rano na forum.

Jutro ostatni dzień naszego, polskiego tygodnia. W związku z tym potraktuję jutrzejszy Blok jakby był to koniec tygodnia, a zarazem bliki koniec miesiąca (sytuacja na D1, W1 i MN). Jutro o 20:00 oświadczenie FOMC, więc blok będzie standardowo o 22:00. W piątek blok się nie pojawi i wrócimy w poniedziałek.


Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here