Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz… na pole walki przybywają nietypowi gracze, oceniają oni straty walczących stron, aby przewidzieć kto ma większe szanse w bitwie, która za kilka godzin rozpocznie się na nowo…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

W dzisiejszy wieczór zacznę od AUD/USD, gdzie nastąpiło wybicie z trójkąta (przynajmniej wstępne). Oczywiście jeżeli cena zacznie spadać, może powstać tzw. fałszywe wybicie, aczkolwiek dzisiejszy sygnał daje jasny znak, aby szykować się do zmiany trendu na wzrostowy.

CAD/JPY – wczorajsze wzrosty zostały dzisiaj zanegowane i wciąż pod znakiem zapytania zostaje utrzymanie kanału. Tak jak wcześniej już wspominałem obecną formację można uznać także za formację flagi, która jest tylko przystankiem po silnych spadkach i zapowiada kontynuację głównego ruchu. Podobnie jak na AUD/USD jesteśmy świadkami tworzenia się nowych, świeżych ruchów, a przynajmniej jest na to szansa. W podobnych, kluczowych miejscach znajduje się więcej par walutowych.

EUR/AUD – zbliżamy się do długoterminowej linii trendu, przy której zostanie zrealizowana lub zanegowana potencjalna formacja RGR. Czyli tutaj także jesteśmy świadkami albo nowego ruchu spadkowego, albo odświeżonego ruchu w górę po długotrwałej korekcie.

EUR/NZD – w końcu doszło do pokonania poziomu wsparcia, prawdopodobne spadki będą kontynuowane. Najbliższe wsparcie to poziom minimum z 7 listopada 2013 roku, po tym poziomie jest już znacznie więcej miejsca na spadki.

GBP/AUD – naruszona została długoterminowa linia trendu, odrobinę niżej pozostaje bardzo ważne wsparcie (także linia szyi dla formacji RGR), które może powstrzymać spadki. Czyli znowu znajdujemy się w ważnym momencie powstawania nowego ruchu spadkowego lub powrocie do trendu po długotrwałej korekcie.


Jeżeli Ktoś z Was poszukuje dobrych szkoleń price action z perspektywy świec D1, to mogę polecić komplet dwóch szkoleń internetowych. Normalnie każde kosztowało 615 zł. Teraz w tej cenie są dwa: jedno giełdowe PA, a drugie PA po pracy. Oszczędność zatem spora.

W tym artykule można zobaczyć pierwsze części obu szkoleń: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here