Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/JPY – na skutek geopolityki, japońska waluta najpierw zyskała jednak w tym tygodniu oddaje całość zysków. Z kolei seria danych ze Strefy Euro wypada mieszanie. Te najnowsze o produkcji przemysłowej w Niemczech, czyli bardzo istotne, pozytywnie zaskoczyły. Słabo wypadł jednak bilans handlowy. Generalnie jednak Euro próbuje się podnosić po ostatniej przecenie, co doskonale widać w parze z Jenem. Tu układ techniczny jest dość czytelny i odbicie od dolnej krawędzi kanału wzrostowego sugeruje, że kurs powinien rosnąć w najbliższym czasie.

eurjpy

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Partnerem cyklu jest Orbex – broker notyfikowany przez KNF oferujący rachunki od 200 USD, zerowe spready bez prowizji, dźwignię do 1:100, ochronę przed ujemnym saldem oraz darmową usługę VPS. Sprawdź szczegółowe warunki.

Czytaj także: Dolar straci w 2020 r. na korzyść euro. Jen bezpieczniejszy od franka – prognozują duże banki

GBP/USD – potwierdziły się obawy co do wczorajszego spotkania brytyjskiego premiera ze stroną unijną w kwestii ustalenia nowych relacji handlowych. Strona unijna uznała, że okres przejściowy wynoszący 11 miesięcy jest za krótki aby w tym czasie wypracować nowe warunki umowy handlowej. Z kolei z samej Anglii, Funtowi zaszkodziły doniesienia z Banku Centralnego, gdyż jego szef wypowiedział się o możliwym cięciu stóp procentowych. Dzisiaj kurs mocno spadał, zahaczając o 1,30. Kolejny istotny poziom mamy przy 1,2770.

gbpusdConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here