Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od pary EUR/USD, na której pojawił się opisywany wczoraj retest strefy SR. Na dużym wykresie widać skąd wzięła się ta strefa, w okienku mamy w powiększeniu świece D1, która jest pin barem niemal testującym poziom 1,28. Właśnie od tego okrągłego poziomu nastąpiła dość silna reakcja podaży. Moim zdaniem może to być sygnał powrotu do spadków zgodnie z trendem.

1
EUR/GBP – potarza się sytuacja z wczoraj tzn. powstaje obok podobna świeca pin bar. Obie świece testowały strefę oporu i drugi raz z rzędu mamy reakcję podaży, może nie super silną, ale wykres faworyzuje nadal sprzedających.
2
AUD/USD – korekta przetestowała dwa najbliższe opory (czerwona i niebieska linia). Wzrosty zahamowały w idealnym momencie po czym nastąpił atak sprzedających. Wygląda to na koniec korekty i powrót do spadków.
3
NZD/USD – podobna sytuacja co na poprzedniej parze. Próba większego odbicia od wsparcia może się nie udać gdyż dzisiejsza świeca to pin bar, który być może pokazuje fałszywe wybicie z boxu (formacja prostokąta). Moim zdaniem może dość do powrotu do poziomu wsparcia.
4

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here