Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

GBP/JPY – kurs kolejny raz odbija się od kluczowego wsparcia tworząc razem ze świeca piątkową, formację objęcia hossy (o ile do północy kupujący utrzymają cenę tak wysoko). Nie jestem do końca przekonany, gdyż blisko znajduje się poprzedni szczyt, który powinien stawiać pewien opór.

1

AUD/NZD – wzrosty zatrzymały się w strefie oporu. Wcześńiejszy impet był bardzo silny dlatego nie skreślałbym szans popytu. Warto obserwować, gdyż wybicie górą może otworzyć sporą przestrzeń do wzrostów.
2
EUR/NZD – powstaje maleńki pin bar, który odbija się od okrągłego poziomu 1,48. Jest to strefa oporu wyznaczona przez poprzedni dołek w trendzie spadkowym. Warto zauważyć, że na tej parze częstym zjawiskiem są takie 3-4 dniowe korekty, po których następuje powrót do trendu. Jeżeli pin bar utrzyma się do zamknięcia dnia, może być to ciekawa okazja do zagrania na spadki.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułApple Watch zaprezentowany. Cena od 349$ do 10000$.
Następny artykułAUD/NZD – pin bar w strefie oporu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here