Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd tygodnia zaczynamy od EUR/USD, na wykresie dziennym wzrosty, dzięki którym na W1 mamy drugiego pin bara z rzędu. Nie są to wielkie świece, ale na tym poziomie wsparcia mogą sugerować chęć zaistnienia korekty.

GBP/USD – tym razem typowy zasięg korekty wg metody overbalance nie sprawdził się. Oznaczać to może albo zakończenie trendu, a przynajmniej dalszy spadek do strefy wsparcia i zarazem poziomu poprzedniego dołka. Moim zdaniem dopiero upadek tego wsparcia może oznaczać koniec trendu wzrostowego.

EUR/JPY – także na tej parze z Euro widać chęć korekty. Popyt wybronił wsparcie, oparte na poprzednim dołku i w efekcie mamy świecę pin bar. Tu jeszcze lepiej niż na EUR/USD widać możliwość korekty wzrostowej.

AUD/JPY – do grona dzisiejszych pin barów dołącza także dolar australijski. Taka świeca, która naruszyła wsparcie może sugerować wzrosty w nadchodzącym tygodniu, tym bardziej, że kurs od pewnego czasu porusza się bokiem od wsparcia do oporu.

NZD/JPY – bardzo posobna sytuacja jak na poprzedniej parze, także pin bar na wsparciu i dodatkowo test poprzedniego dołka. Szerszy trend jest wzrostowy, a więc koniec spadków może być już bliski.

Dziękuję za kolejny już 30 tydzień przy wieczornych wykresach. Życzę udanego odpoczynku w weekend i sukcesów na rynku w następnym tygodniu.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here