Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od pary EUR/USD, która wyraźnie wzrasta po danych z godziny 20:00 (protokół spotkania FOMC). Technicznie wzrosty te docierają pod ważną strefę oporu i całość może wyglądać jak klasyczny retest. Warto obserwować wykres w ciągu najbliższych dni aby przekonać się jak silne będą te wzrosty i czy przypadkiem nie pojawią się sygnały powrotu do trendu spadkowego.

1
EUR/GBP – otworzyłem dzisiaj poprzez zlecenie oczekujące niewielką pozycję krótką. Zlecenie ustawiłem wewnątrz strefy oporu, która wcześniej pełniła rolę wsparcia, a więc jest to retest zgodny z panującym trendem. Sygnał dopiero się kształtuje, ale jest szansa, że o północy będzie to pin bar. Para ta dość ładnie i czytelnie testuje strefy SR, więc można rozważać pozycje krótkie z relatywnie małym SL. 2
AUD/NZD – po raz kolejny nie udało się popytowi wybić nowego szczytu i kurs zaczął spadać. Tworzy się formacja objęcia bessy, która może być zapowiedzią większej korekty.
3
EUR/AUD – dzisiaj mieliśmy wyskok ceny do góry i szybki jej odwrót. W efekcie powstaje fałszywe wybicie z formacji inside bara. A sam dzisiejsza świeca będzie prawdopodobnie miała kształt pin bara i jest zapowiedzią kontynuacji już rozpoczętych przy strefie oporu spadków.
4

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here