Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od EUR/USD, na którym pojawia się druga z rzędu świeca z długim cieniem u dołu. Wygląda to dość optymistycznie, jakby kurs „chciał rosnąć”. Jutro o godzinie 20:00 poznamy protokół spotkania FOMC, który powinien dostarczyć zmienność. Jeżeli para dalej będzie rosnąć to pojawi się potencjalna formacja odwróconej głowy z ramionami.

GBP/JPY – bardzo ciekawie na tej parze. Panuje bardzo silny trend wzrostowy, wybity został opór a aktualnie mamy jego retest. Całość wpisuje się w kanał wzrostowy, a jakby tego było mało warto spojrzeć na 3 ostatnie impulsy i 3 ostatnie korekty, okazuje się, że wszystkie korekty znosiły impulsy do poziomu trochę więcej jak 50% (warto przyłożyć FIBO przy tych 3 impulsach). Wygląda na to, że mimo braku sygnału D1, można spróbować zaryzykować niewielkie zlecenie w ramach „zakupu pilotażowego”.

AUD/CAD – tutaj podobna sytuacja, tylko kierunek odwroty. Po silnych spadkach wybijających wsparcie, następuje retest. Także nie ma na razie sygnału świecowego na D1 (choć do północy może się pojawić). Wydaje mi się jednak, że GBP/JPY może być lepszym wyborem, gdyż tutaj chyba nadal panuje dość pozytywny sentyment do AUD-a.

invest


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here