Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

USD/CAD – zgodnie z wczorajszymi oczekiwaniami powstaje na kluczowym wsparciu klasyczny sygnał kupna w postaci pin bara. Przestrzeń do najbliższego oporu może nie jest zbyt wielka, ale licząc na korektę świecy spokojnie można wyciągnąć RR na poziomie 1:3.
1
CAD/JPY – dolar kanadyjski znalazł się w kluczowych miejscach także na innych parach np. crossie z Jenem. Nie jest to klasyczny pin bar, ale można uznać formację dwóch ostatnich świec za outsidebar. Od pewnego czasu mamy jednak dość wąska konsolidację, dlatego należy liczyć się z niewielkim ruchem na południe.
2

Herosi Rynku Kapitałowego – zagłosuj na Marcina Wenusa w konkursie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułProtokoły FOMC cokolwiek jastrzębie, choć z dużym ALE…
Następny artykułEUR/JPY – nadal spadkowo
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here