Naga Marketsblok po 22
“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”

Witam na nocnej zmianie.


AUD/CAD – po dwóch dniach mocnych spadków na parach z AUD-em, należy powili zastanowić się nad powrotem kupujących. Wydaje się, że już dziś okazja pojawia się na crossie z chyba najsłabszą obecnie walutą z grona najpopularniejszych czyli CAD. Na wsparciu w postaci poprzedniego, przełamanego już szczytu tworzy się świeca pin bar. Może to być czytelny sygnał do dalszych wzrostów zgodnie z ideą 3 filarów price action: trend, lokacja, sygnał.

1
GBP/AUD – również ciekawie byłoby tutaj, gdyby jutro doszło do zakończenia korekt na parach a AUD-em. Sygnał podażowy w strefie oporu i w re-teście, gdyż wcześniej była to ważna strefa wsparcia. Sytuacja idealna na spadki, tylko wystarczy poczekać na ewentualny sygnał.
2
CHF/JPY – duży impet wzrostowy, który wprowadził nieco zamieszania w trendzie spadkowym. W krótkim terminie, gdyż to tylko możemy starać się przewidzieć, pojawia się szansa na dalsze wzrosty. Świece od ubiegłego piątku wyglądają prowzrostowo i możliwe, że kurs po znalezieniu lokalnego wsparcia zacznie dalej rosnąć. Przestrzeń, jak widać jest na tyle duża, że można na takim zagraniu zarobić.
3

[pullquote]Zobacz ofertę FxPro i Handel algorytmiczny[/pullquote]

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDanske Bank nowe pozycje – 8 grudnia 2015
Następny artykułCCC – analiza na zamówienie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here