Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od pary USD/JPY, która spada drugi dzień z rzędu. Widać coraz większy ciężar nad tym wsparciem, aczkolwiek nadal się ono utrzymuje i ponownie spadki właśnie tam wyhamowują. Zatem sytuacja nierozstrzygnięta, teoretycznie można otwierać pozycje długie zgodne z trendem, aczkolwiek sygnału do kupna można poszukać jedynie na niższych interwałach.

1
AUD/USD – korekta wzrostowa po raz drugi dotarła do pierwszego poziomu oporu i wzrosty wyhamowały. Większe szanse można przypisać spadkom w dniu jutrzejszym i tworzeniu się dość wąskiej konsolidacji. Wybicie ponad opór, może niewiele znaczyć, gdyż odrobinę wyżej czekają kolejne strefy oporu.
2
EUR/NZD – na wykresie mamy dwie świece z długimi cienami u góry pod rząd. Pojawiają się one po powrocie ceny pod strefę oporu. Strefa ta była silnie naruszona i nie jest już tak mocna jak była wcześniej, a także cała sytuacja na tej parze nie jest już tak klarowna i czytelna jak to jeszcze było nie tak dawno temu.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułMorgan Stanley: sprzeczne wiadomości z Japonii.
Następny artykułZłoto dla zuchwałych.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here