Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

USD/CAD – cena oscyluje blisko kluczowej strefy wsparcia. Jutro o 20:00 poznamy protokoły z ostatniego posiedzenia FOMC. Może to podnieść zmienność i w efekcie przynieść pewne rozstrzygnięcia np. kolejny sygnał do wzrostów lub też upadek wsparcia. Warto zwrócić uwagę na poprzednie sygnały na tym poziomie, które dawały zarobić.

1
EUR/JPY – kurs “pełza” pod kluczowym oporem jaim jest poziom poprzedniego dołka w trendzie spadkowym. Techniczne miejsce na spadki, ale duże znaczenie będzie miało jutrzejsza, poranna konferencja Banku Japonii. Wydaje się, że warto wstrzymać się od otwierania nowych pozycji na parach zarówno z Jenem, jak i z Dolarem.
2

Herosi Rynku Kapitałowego – zagłosuj na Marcina Wenusa w konkursie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMorgan Stanley gra na osłabienie dolara.
Następny artykułEUR/USD – reakcja na linię trendu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here