Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

GBP/USD – mimo trwającej korekty na parach z dolarem, Funt radzi sobie dość słabo. Dzisiaj, mimo porannych wzrostów, dalsza część dnia należała do strony podażowej. Osłabienie Funta to efekt plotek dotyczących spraw związanych z Brexitem, a ściślej mówiąc, chodzi o sprawy statusu Irlandii Północnej. Pojawiły się też pogłoski o możliwej dymisji ministra ds. Brexitu. Funt zachowuje się dużo słabiej niż Euro w stosunku do USD. Na D1 mamy test oporu opartego o wcześniejsze dołki.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/CAD – czwartek był kolejnym dniem silnego odbicia Euro względem kanadyjskiej waluty. Jeżeli jutro nie dojdzie do mocnego cofnięcia, na wykresie W1 pojawi się całkiem efektowna świeca popytowa. Spoglądając właśnie na wykres tygodniowy, widać że odbicie ma miejsce mniej więcej w dość szerokiej strefie wsparcia, a od początku 2017 roku mamy układ coraz wyższych dołków. Po dużych spadkach z ostatnich miesięcy, zdecydowana reakcja kupujących nie powinna dziwić.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here