Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

GBP/USD – pierwsza sesja tygodnia przebiegała w spokojnym tempie, głównie za sprawą niemal pustego kalendarza gospodarczego. Był to dzień kontynuacji umacniania dolara i osłabiania Funta. Wydaje się, że rynek wycenia kłopoty Wielkiej Brytanii. Ostatnio pojawiły się wypowiedzi brytyjskiego ministra ds. handlu, który ocenił ryzyko braku porozumienia ws. brexitu na 60%. Podobnie jak nieco wcześniej szef Banku Anglii. Na wykresie mamy zejście poniżej dołka z połowy lipca, co może sugerować w dłuższej perspektywie kontynuację trendu spadkowego z kolejnym przystankiem przy dołku niemal sprzed roku.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Royal. Broker oferuje spready od 0,6 pipsa oraz rachunek już od 50 dolarów.

EUR/AUD – poniedziałek był kolejnym słabym dniem dla Euro. Wspólną walutę osłabiły przede wszystkim słabe dane o zamówieniach w niemieckim przemyśle, które spadły aż o 4%. Na wykresie dziennym widać, że korekta wzrostowa po wybiciu dołem z kanału wzrostowego dobiegła końca. Wybicie dołem z długiej konsolidacji można uznać za sygnał do spadków w najbliższym czasie.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here