Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd pierwszego dnia nowego tygodnia nie przynosi zbyt wielu sygnałów do zajęci apozycji na D1. W związku z tym w przypadku dwóch par zszedłem na interwał H4.

EUR/USD – dzisiaj mamy do czynienie za wzrostami, które na H4 widać, że są najprawdopodobniej korekcyjne. Kurs dotarł już do pierwszego możliwego oporu. Jeżeli jednak cena będzie dalej rosła, warto obserwować wykres w pobliżu linii trendu lub kolejnego zaznaczonego oporu.

1
USD/JPY – odwrotna sytuacja na tej parze, tu mamy trend wzrostowy, który albo podlega korekcie albo zaczyna się wyczerpywać tzn dojrzewa do głębszej korekty. Póki co kurs walczy z poziomem 109.00, spadki jednak przyspieszają i ten poziom powinien upaść. Dalej mamy przyspieszoną linię trendu, a kluczowy będzie poziom ostatnich dwóch dołków, jego wybicie oznaczać powinno większy ruch korekcyjny.
2
CAD/JPY – jedyna ciekawa sytuacja na wykresie dziennym. Kurs spadł poniżej lokalnego wsparcia, a następnie powrócił. Świeca dzienna pokazuje dłuższy cień u góry, a na niższych interwałach widoczna jest całkiem silna reakcja na ten poziom. Oczywiście jest to zagranie przeciwko panującemu trendowi i należy rozważać je raczej w kategoriach krótkoterminowych.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

invest

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here