Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

NZD/USD – dane z nowozelandzkiego rynku pracy specjalnie nie wpłynęły na notowania waluty tego kraju. Były one dość niejednoznaczne. Stopa bezrobocia niespodziewanie wzrosła do 4,2%, za do dynamika zatrudnienia okazała się być zgodna z oczekiwaniami. Wydaje się, że większe znaczenie ma kwestia wojny handlowej USA-Chiny. Na razie rynki żyją optymizmem, któremu nie szkodzą nawet medialne plotki, szybko negowane np. o tym, że Chiny postawią twardy warunek dotyczący zniesienia części nałożonych do tej pory ceł. Na wykresie od początku października mamy układ coraz wyższych, lokalnych dołków. Potencjalny scenariusz to kolejna podobna korekta, a więc odbicie w górę w najbliższym czasie.

nzdusd

Czytaj także: Wojna handlowa: Chiny liczą na częściową umowę z USA. Pekin planuje otworzyć sektor finansowy na cudzoziemców

Purple Trading. Broker dający dostęp do prawdziwego rynku finansowego. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
73.2% detalicznych kont CFD traci pieniądze.

EUR/USD – ostanie dni przyniosły silną reakcję podażową, w ciekawym miejscu. Cena cofnęła się po osiągnięciu takiego samego zasięgu jaki mieliśmy w okresie letnim. Obecnie cena oscyluje na lokalnym wsparciu, którego przełamanie mogłoby doprowadzić do powrotu do głównego trendu. Jednym z powodów umocnienia dolara były zaskakująco mocne dane z przemysłu w tym wskaźnik ISM. Podobny, nieco pozytywny odczyt mieliśmy w Europie. Indeks PMI za usługi w strefie Euro był lepszy od oczekiwań. Wydaje się, że po ostatnim spadku, teraz kurs może korygować ten ruch.

eurusdConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here