Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

NZD/USD – dane z nowozelandzkiego rynku pracy specjalnie nie wpłynęły na notowania waluty tego kraju. Były one dość niejednoznaczne. Stopa bezrobocia niespodziewanie wzrosła do 4,2%, za do dynamika zatrudnienia okazała się być zgodna z oczekiwaniami. Wydaje się, że większe znaczenie ma kwestia wojny handlowej USA-Chiny. Na razie rynki żyją optymizmem, któremu nie szkodzą nawet medialne plotki, szybko negowane np. o tym, że Chiny postawią twardy warunek dotyczący zniesienia części nałożonych do tej pory ceł. Na wykresie od początku października mamy układ coraz wyższych, lokalnych dołków. Potencjalny scenariusz to kolejna podobna korekta, a więc odbicie w górę w najbliższym czasie.

nzdusd

Czytaj także: Wojna handlowa: Chiny liczą na częściową umowę z USA. Pekin planuje otworzyć sektor finansowy na cudzoziemców

Purple Trading - Broker STP który zaprasza także zyskownych traderów. SPRAWDŹ NAS
73.2% detalicznych kont CFD traci pieniądze.

EUR/USD – ostanie dni przyniosły silną reakcję podażową, w ciekawym miejscu. Cena cofnęła się po osiągnięciu takiego samego zasięgu jaki mieliśmy w okresie letnim. Obecnie cena oscyluje na lokalnym wsparciu, którego przełamanie mogłoby doprowadzić do powrotu do głównego trendu. Jednym z powodów umocnienia dolara były zaskakująco mocne dane z przemysłu w tym wskaźnik ISM. Podobny, nieco pozytywny odczyt mieliśmy w Europie. Indeks PMI za usługi w strefie Euro był lepszy od oczekiwań. Wydaje się, że po ostatnim spadku, teraz kurs może korygować ten ruch.

eurusdtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here