Naga Marketsblok po 22

“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

EUR/USD – pod wpływem kluczowych danych z USA, kurs spadł poniżej dwóch wcześniejszych dołków. Trend spadkowy jest tak silny, że warto szukać jedynie okazji na grę w tym kierunku. Możliwość taka może pojawić się przy ewentualnym re-teście zaznaczonego oporu.

1
EUR/GBP – tutaj taki re-test właśnie ma miejsce. Tworzy się świeca z długim, górnym cieniem testująca ważną strefę oporu. Trend również jest spadkowy, więc warto rozważyć tę propozycję.
2
GBP/JPY – po mocnej wczorajszej korekcie cena zareagowała w strefie wsparcia. Jeżeli pojawiłby się tutaj klasyczny pin bar, można byłoby zagrywać na kontynuację tego dość mało dynamicznego trendu wzrostowego, który trwa od końca września.
3
AUD/JPY – dwa dni temu pojawił się pin bar w strefie oporu wynikającej z wcześniejszych dwóch wierzchołków. Dzisiaj mamy mocniejszą reakcję, a razem to co dzieje się pod tą strefą, wydaje się, że wspiera coraz bardziej scenariusz prospadkowy.
4
AUD/NZD – wczoraj informowałem o tym, że być może powstanie tu sygnał łączony D2. Po dzisiejszym dniu można było wejść po lepszych cenach lub zagrywać obecnie pod sygnał złożony z 3 ostatnich świec, które razem dają pięknego pin bara w strefie oporu.
5
EUR/AUD – na wsparciu formuje się świeca pin bar, która mogłaby być potraktowana jako sygnał, przynajmniej do odreagowania ostatnich spadków. Szerszy trend jest tutaj nadal wzrostowy, a z bardziej odległej perspektywy cały ruch spadkowy wygląda jak większa korekta.
6
GBP/CHF – mocne, wczorajsze spadki wyhamowały na najbliższym wsparciu i dzisiejszy dzień zakończy się prawdopodobnie pin barem. Ostatni trend jest silnie wzrostowy i być może taka świeca będzie oznaczała przynajmniej jeszcze jeden impuls wzrostowy, który będzie zmierzał na poziom szczytu z 11 sierpnia.
7

[pullquote]Zobacz ofertę FxPro i Handel algorytmiczny[/pullquote]

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here