Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od pary EUR/USD, która po raz kolejny podlega fali wyprzedaży. Wybite zostało dotychczasowe lokalne wsparcie i teraz spadki, oczywiście przeplatane korektami, mają szansę dotrzeć aż pod poziom 1,20.

1
EUR/JPY – także w parze z Jenem widoczne jest osłabienie Euro. Powstała duża świeca pin bar w strefie oporu. Spadki do najbliższego wsparcia zatem wielce prawdopodobne.
2
AUD/USD – wczoraj doszło do wybicia strefy wsparcia w postaci poprzedniego dołka. Zapewne wiele osób liczyło na restest tej strefy jednak korekcyjne wzrosty nie dotarły aż tak wysoko. Powstała świeca pin bar, pod którą można zająć pozycje krótkie z celem przy dolnej krawędzi kanału, widocznego lepiej z interwału W1.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPracowity czwartek w wykonaniu Danske Bank.
Następny artykułAUD/NZD – niewielka korekta
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here