Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd tygodnia zaczniemy od wykresu tygodniowego na parze EUR/USD. Wzrosty w początkowej fazie tygodnia i spadki w końcowej spowodowały powstanie świecy pin bar. Zadziałała opisywana przeze mnie strefa oporu widoczna na wykresie. Na interwale D1 mamy pewne lokalne wsparcie (ok 1,3585), wybicie go powinno zgodnie z kierunkiem świecy W1 spowodować dalsze spadki, aż do 2 letniej linii trendu wzrostowego.

USD/CAD – także wykres tygodniowy, dynamiczne spadki dotarły do linii trendu oraz do ważnego poziomu, który łączy wiele skrajnych punktów na przestrzeni dość długiego okresu czasu. Myślę, że można spodziewać się odreagowania spadków w tym miejscu, choć gra na wzrosty to gra przeciwko bardzo silnemu impetowi spadkowemu. Spoglądając w przeszłość można zauważyć, że właśnie taki charakter ma ta para walutowa, często trend nagle i dynamicznie potrafił się odwracać.

AUD/JPY – pojawia się już druga z rzędu świeca pin bar na tak wysokim interwale. Może to być zapowiedź spadków, aczkolwiek na D1 można wyznaczyć lokalne, ale dokładnie respektowane wsparcie, podobnie jak na następnej parze walutowej.

invest

AUD/USD – na „małym wykresie” widać sytuację z interwału D1, wygląda to podobnie jak na AUD/JPY – świeca tygodniowa to pin bar z naruszeniem oporu, wskazujący na dalsze spadki, a na D1 wsparcia nadal się bronią (a tym samym poziomy ostatnich dołków co jest podstawą tendencji wzrostowej). Mamy więc sprzeczne sygnały z dwóch interwałów, W1 to spadki, D1 to nadal obrony wzrostowej tendencji.

Dziękuję za kolejny już 25 tydzień przy wieczornych wykresach. Życzę udanego odpoczynku w weekend i sukcesów na rynku w następnym tygodniu.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here