Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

GBP/JPY – środowa sesja przebiegała w bardzo spokojnej atmosferze, poniekąd spowodowanej brakiem strony amerykańskiej, ze względu na Święto Niepodległości 4 lipca. W kalendarzu gospodarczym, głównym punktem był odczyt usługowego PMI z Wielkiej Brytanii. Mimo, że oczekiwano pogorszenia, wynik pozytywnie zaskoczył. W ostatnich dniach ten sam wskaźnik pozytywnie zaskakiwał w sektorze budowlanym oraz przemyśle. Dane wspomagają więc przecenionego Funta. Na wykresie D1 widoczny jest układ coraz niższych wierzchołków. Obecnie trwa odbicie w górę od linii łączącej całą serię dołków. Wydaje się więc, że stoimy przed szansą, choćby dotarcia do okolic poprzedniego wierzchołka.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Royal. Broker oferuje spready od 0,6 pipsa oraz rachunek już od 50 dolarów.

USD/CAD – pod nieobecność inwestorów ze Stanów Zjednoczonych, doszło do przetestowania poziomu maksimum z połowy marca. Cena wkroczyła więc do strefy wsparcia, w której można spodziewać się reakcji popytowej. Tym bardziej, że mamy za sobą całkiem spory okres spadków, porównywalny z korektą z początku maja. W dodatku, jutrzejszy dzień obfituje w ważne odczyty gospodarcze z USA.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here