Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Najciekawsze sytuacje mają miejsce dzisiaj na następujących parach walutowych:

AUD/USD – cena oscylowała dzisiaj mniej więcej w granicach otwarcia, stąd też świeca doji czyli niezdecydowanie. Wydaje się jednak, że jest ona tylko przystankiem na drodze do dalszych spadków. Warto zwrócić uwagę jak niewiele już brakuje do dolnej krawędzi kanału, który lepiej widoczny jest na W1. Tak naprawdę jutrzejsze spadki mogą tam doprowadzić kurs, a w tym miejscu należy liczyć się z pojawieniem się korekty wzrostowej.

1
AUD/NZD – minimum wczorajszego pin bara zostało odrobinę pogłębione. Nie mamy dzisiaj żadnego sygnału, a jedynie to, że mniej więcej poziom ten nadal się utrzymuje. Można dzisiaj otworzyć pozycję długą z bardzo małym SL i celem przy wyznaczonym oporze. Jest to jednak zagranie trochę w ciemno, gdyż wczorajszy pin bar został lekko zanegowany.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMorgan Stanley Top Trades 2015: kupno USD/JPY do 127
Następny artykułNZD/USD – dalsze spadki wewnątrz kanału
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here