Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy wieczór tradycyjnie zaczniemy od EUR/USD, choć nic specjalnego się nie wydarzyło. Jutro oświadczenie EBC na temat stóp procentowych, które powinny być obniżone zgodnie z oczekiwaniami. Na pewno po części jest to już w cenach. Czy coś więcej może się wydarzyć, może ale zazwyczaj obecny prezes EBC nie działał zbyt szybko, więc i teraz podejrzewam, że nie uruchomi całego arsenału lecz będzie działał metoda małych kroków. Jeżeli taki scenariusz miałby się sprawdzić to prawdopodobnie zobaczymy jakieś wybicie w dół, może nawet poniżej obecnej konsolidacji, a w kolejnych dniach cena powinna zacząć rosnąć.

EUR/GBP – już kilka dni cena krąży pod strefa oporu i wydaje się, że w końcu powinno dojść do spadków. Jeżeli spojrzymy szerzej to widać, że ruch spadkowy trwa już od dawna i aktualna korekta nie jest wcale zbyt wielka, tak więc możliwe, że kurs jeszcze parę razy przetestuje opór.

USD/CAD – kurs mimo sporych wzrostów zatrzymał się w strefie oporu. Im dłuższy będzie górny cień na zamknięciu dnia tym większe szanse na atak podaży w następnych dniach, gdyż trend od dobrych 2 miesięcy jest spadkowy.

invest


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here