Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

GBP/USD – dzisiaj były szanse na odbicie od dość ważnego wsparcia. Wydaje się jednak, że szanse te znacząco zmalały, gdyż kształt świecy wskazuje raczej na rosnącą przewagę podaży. Niewiele brakuje do wyłamania wsparcia. Przyniosłoby to być może ciekawą okazję do zagrania pozycji krótkiej, już po re-teście od dołu. Sygnał musiałby być dobry i niezbyt duży, gdyż do kolejnego wsparcia nie ma zbyt dużej przestrzeni.

1
CAD/JPY – jest to jedna z par, na której można obserwować silne odreagowywanie ostatnich spadków. Ciekawie zresztą wygląda sytuacja na W1, gdzie spadki wyhamowały na ważnym wsparciu. W krótkim ujęciu wiele wskazuje na możliwe dalsze wzrosty w rejon zaznaczonego oporu. Dwa pin bary są ku temu sygnałem, a na H4 mamy formację objęcia hossy, także już drugą w ostatnim czasie. Na niższym interwale widać lepiej lokalne wsparcie.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here