Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

EUR/JPY – powstaje kolejna świeca z długim, górnym cieniem w strefie oporu. Wydaje się, że zejście ceny poniżej dzisiejszego minimum powinno uaktywnić podaż w stronę poprzedniego dołka.

1
AUD/JPY – osoby, który ustawiły zlecenie kupna w okolicach 50% dużego objęcia hossy sprzed kilku dni, są już posiadaczami aktywnej pozycji długiej. Wydaje się, że mamy do czynienia z większym odreagowaniem spadków i kurs może wzrastać aż do zaznaczonej strefy oporu.
2
EUR/AUD – podobna sytuacja tzn. także dzisiejsze wzrosty dosięgły okolic połowy formacji objęcia bessy. Jest to ważny poziom oporu i na wykresie W1 powstaje pin bar. Ta sama świeca na D1 zdaje się potwierdzać wcześniejszy sygnał w postaci objęcia bessy. Prawdopodobieństwo spadków wzrasta, choć mogę to być tylko korekcyjne spadki np. do linii trendu.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here