Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

USD/JPY – kluczowym wydarzeniem wtorkowej sesji był poranne posiedzenie Banku Japonii i podjęte decyzje dotyczące polityki monetarnej. W ostatnim czasie pozycje krótkie na Jenie zostały zredukowane, oczekując na jakieś zaskoczenie. Tego jednak nie było i japońska waluta zdaje się powracać do trendu spadkowego. Wykres D1 wygląda zatem dość czytelnie, mamy wyczekiwane po serii pin barów, odbicie od wyraźnego wsparcia. Po dość dużej korekcie, kurs powinien zatem kontynuować zwyżkę.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Royal. Broker oferuje spready od 0,6 pipsa oraz rachunek już od 50 dolarów.

USD/CAD – odmienna sytuację mamy natomiast na tej parze. Tu kluczową sprawą są notowania ropy naftowej oraz pewne zawirowania na tym rynku. Ostatnio kanadyjska waluta jest dość mocna, opiera się także amerykańskiemu dolarowi. Wszystko za sprawą spekulacji o tym, że już w sierpniu uda się osiągnąć pewne porozumienie wśród krajów NAFTA. Na D1 mamy świecę z dłuższym górnym cieniem, sugerującą odbicie od strefy oporu. Potencjalnym scenariuszem jest zatem kontynuacja łagodnych spadków.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here