Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od GBP/USD, na którym pojawia się świeca z długim dolnym cieniem w miejscu poprzedniego, lokalnego minimum. Patrząc szerzej wygląda to tak jakby kurs powrócił nad to wsparcie i teraz mamy jego drugi już test. Z drugiej strony pamiętać należy o trendzie spadkowym w ostatnich tygodniach.

1
EUR/AUD – tworzy się formacja objęcia bessy, choć do północy może to ulec zmianie. Miejsce to strefa oporu w trendzie spadkowym, więc jeżeli utrzyma się ta formacja to można spróbować pod nią zagrać, choć nie jest to idealna sytuacja gdyż nie jesteśmy po zwykłej korekcie, ale po silnym ruchu wzrostowym.
2
GBP/CAD – tutaj podobna sytuacja jak na kablu, z tym że CAD jest słabszy od USD i to właśnie tutaj może najszybciej być widoczna siła Funta. Na wykresie mamy nad wsparciem serię świec z dłuższymi cieniami u dołu, które sprawiają wrażenie przygotowania do dalszych wzrostów.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPotencjalna RGR na Nikkei 225 (H4)
Następny artykułEdek na jutro… 1 października 2014 roku.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here