Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

AUD/JPY – w ostatnim czasie do mediów przedostały się plotki, mówiące o tym, że rzekomo i anonimowo, jeden z przedstawicieli amerykańskiej administracji miał powiedzieć, że nie jest pewne czy uda się podpisać porozumienie z Chinami. Rynki jednak nie przeraziły się tym, w myśl zasady „kupuj plotki, sprzedawaj fakty”. Z kolei z samej Australii napłynęły zgodne z prognozami dane o inflacji. Wiara w poprawę relacji w wojnie handlowej jest na tyle silna, że nawet doskonałe dane z Japonii dotyczące sprzedaży detalicznej, która we wrześniu była najwyższa od kilku lat, nie zatrzymała wzrostowego rajdu na AUD/JPY. Spoglądając na wykres, widać że pewne poziomy są dobrze i często respektowane. Obecnie jeden z nich jest przełamany, a cena dokonała jego re-testu. Wydaje się zatem, że mamy otwartą drogę do okolic 76,00.

audjpy

Czytaj także: Wojna handlowa: Chiny liczą na częściową umowę z USA. Pekin planuje otworzyć sektor finansowy na cudzoziemców

Purple TradingPartnerem Aktualności w Comparic jest Purple Trading - notyfikowany przez KNF broker STP. Zobacz co oferują!
73.2% detalicznych kont CFD traci pieniądze.

GBP/CHF – szwajcarska waluta jest jedną z mocniejszych w głównym zestawieni w ostatnich dniach. W parze z Funtem, rysuje się konsolidacja w formacji trójkąta. Wybicie z niej powinno wskazać dalszy kierunek do jednego z czytelnych poziomów. W kwestii brexitu wiele zostało już wycenione, a obecnie zapanuje raczej mały spokój. Umowa jest wynegocjowana i zatwierdzona, wcześniejsze wybory są już przegłosowane i odbędą się dopiero 12 grudnia. Teraz kurs Funta może zależeć od publikowanych sondaży, a same wybory będą traktowane jako powtórne referendum nad brexitem.

gbpchftokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy – Ichimoku” 30.10.2019 GBP/CAD
Następny artykułNZDUSD – czy kiwi znów zakwitnie? – 31.10.2019
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here