Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/CAD – środowa sesja rozpoczęła się od wzrostów, które w godzinach porannych przybierały coraz dynamiczniejszy charakter. Wszystko skończyło się w jednej chwili, tuż po ogłoszeniu stóp procentowych w Kanadzie, które pozostały na tym samym poziomie. Kanadyjska waluta zaczęła się silnie umacniać, negując wzrostowy poranek. Szerszy trend jest mocno spadkowy, dlatego nie powinien dziwić nagły zwrot na południe, po kilku dniach korekty. Wydaje się, że obecnie celem dla podaży są tegoroczne minima czyli dołek z 9 stycznia.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

USD/JPY – strona popytowa odreagowywała dzisiaj wczorajsze, bardzo silne spadki. Od rana trwał stabilny, choć mało dynamiczny ruch w górę. Nie przeszkodziły nawet słabsze od oczekiwań, dane z USA, dotyczące zmiany zatrudnienia oraz PKB. Na wykresie dziennym widać, że spadki sięgnęły niemal 50% fali wzrostowej. W tym miejscu mamy pewne wsparcie, na które na razie cena delikatnie reaguje. Jeżeli układ sił nie ulega zmianie, to wydaje się, że jest to potencjalne miejsce na powrót do wzrostów.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here