Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/GBP – ciekawy układ techniczny tworzy się na wykresie dziennym. Widoczne jest wybicie górą z niemal rocznego kanału spadkowego. Po wybiciu doszło do korekty, która obecnie zdaje się dobiegać końca. Odbicie przy lokalnym wsparciu oraz re-test górnej krawędzi może zachęcać do kupna. Wydaje się, że wzrosty na tej parze może napędzać niepewność co do czwartkowego posiedzenia BoE. Spodziewana jest podwyżka stóp, a także odniesienie się do kwestii negocjacji brexitowych, które co jakiś czas osłabiają Funta. Możliwe więc, że do czwartku brytyjska waluta będzie znajdowała się pod presją, co może sprzyjać wzrostom.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Royal. Broker oferuje spready od 0,6 pipsa oraz rachunek już od 50 dolarów.

GBP/CHF – z tych samych powodów można spodziewać się presji podażowej na Funcie w relacji do Franka szwajcarskiego. Technika wskazuje na przełamanie lokalnego wsparcia i opuszczenie konsolidacji dołem. Ubiegły tydzień przyniósł re-test czyli cofnięcie i odbicie od oporu. Potencjalnym scenariuszem, przynajmniej do czwartku jest kontynuacja powolnego schodzenia na niższe poziomy.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here