Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

GBP/AUD – w piątkowy poranek nadeszły pozytywne dane o australijskiej sprzedaży detalicznej. Jak zwykle o 10:30 poznaliśmy również dane z Wielkiej Brytanii, tym razem odczyt PMI dla usług, który wypadł poniżej oczekiwań. Taki zestaw danych pozwolił na umiarkowane spadki, jako kontynuacja wczorajszego, podażowego pin bara. Odbicie od lokalnej linii trendu, mimo że niezbyt dynamiczne, może sugerować kontynuację spadków, przynajmniej na początku nowego tygodnia.

Partnerem codziennych analiz jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

NZD/JPY – ciekawie było dzisiaj na tej parze, gdyż od rana panowały całkiem dynamiczne wzrosty. Popołudniu doszło jednak do gwałtownego odwrócenia i bardzo szybkiego zanegowania porannej zwyżki. Efektem jest dłuższy górny cień świecy dziennej, który w widocznym układzie sugeruje kontynuację spadków do dolnej krawędzi formacji klina.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here