Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od pary NZD/USD – cena spadła dzisiaj do poziomu poprzednich minimów, a nawet naruszyła poziom 0,77. Możliwe jest zatem zagranie na odbicie od tego wsparcia, z tym że cały czas mamy silny trend spadkowy oraz niewiele miejsca do linii trendu, dość dobrze respektowanej. W szerszej perspektywie wydaje mi się, że wsparcie może upaść, a kolejne równie istotne jest ok 200 pipsów niżej.

1
AUD/NZD – kurs znajduje się w strefie oporu, który wyznaczają poprzednie szczyty. Nie mamy klarownego sygnału o przewadze jednej ze stron. Wspominam o tej parze, gdyż grając na spadki nadal można otworzyć pozycję z niewielkim SL i spora przestrzenią do spadków. Wszystko rozstrzygnie się jutro nad ranem, gdy ustalona zostanie stopa procentowa w Australii, a takie wydarzenie zawsze wpływa na wzrost zmienności i być może ustawi kierunek na cały tydzień.
2
EUR/CAD – kolejna możliwość zagrania przeciwko trendowi. Tutaj mamy przynajmniej sygnał świecowy w postaci pin bara. Dodatkowo kilka wcześniejszych świec ma długie cienie przy tym wsparciu. Wydaje się, że możliwa jest korekta wzrostowa.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMetaQuotes aktualizuje MT5 (build 1010)
Następny artykułJSW – przykład na to, jak (nie)walczyć z trendem.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here