Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/GBP – wtorkowa sesja rozpoczęła się bardzo nerwowo na europejskich parkietach. Głównym problemem pozostają Włochy i ich problemy natury politycznej oraz kryzys związany z zadłużeniem. W mediach coraz częściej pojawia się słowo panika w odniesieniu do wyprzedaży włoskich obligacji. Taki stan rzeczy odpowiedzialny jest także za trwające osłabienie Euro. Patrząc na wykres EUR/GBP można dostrzec powolne przychylanie się w kierunku południowym. Wydaje się więc, że w kontekście kilku tygodni, bardziej realny jest kolejny test dolnej krawędzi kanału spadkowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

NZD/USD – po kilku dniach wzrostowej korekty, obecnie również od kilku dni mamy do czynienia z marazmem czyli konsolidacją. W kontekście trendu spadkowego, wskazuje to na słabniecie wzrostowego odbicia. Bardzo blisko znajduje się czytelne wsparcia oparte o dołki z ubiegłego roku. Wydaje się, że powinno ono przyciągać cenę, a obecna korekta może być okazją do zajęcia pozycji po wyższych cenach.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKNF zarzuca GetBack manipulowanie portfelami wierzytelności
Następny artykułMABION [MAB] generuje sygnał kupna
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here