Naga Marketsblok po 22

“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

EUR/USD – od kilku dni obserwujemy potencjalne rozpoczęcie nowego, wzrostowego swingu. W strefie wsparcia okolic 1,1130 powstały objecie hossy, następnie pin bar i dzisiaj powstaje podobna świeca, pokazująca prawdopodobne wzrosty. Chcąc zagrać pod ten cały układ, warto chyba ustawić SL pod  całym dołkiem a ni tylko pod minimum dzisiejszej świecy. Potencjalny zasięg wzrostów to okolica 1,1430.
1
GBP/USD – mamy tutaj bardzo czytelne wsparcie, które jest w ostatnim czasie testowane. Nie widać jak na razie mocnego sygnału kupna, takiego jak np. w poprzednich dwóch próbach, kiedy mieliśmy do czynienia z objęciami hossy. Aktualnie widać pewne wyhamowanie spadków, ale nie ma mowy o sygnale kupna.
2
AUD/NZD – tu z kolei mamy ładny sygnał, który jeszcze się tworzy, aczkolwiek wsparcie znajduje się trochę niżej. Może to być więc sygnał powstały na “ziemi niczyjej” jak mawia słynny propagator price action Nial Fuller.
3

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrading Po Pracy: GBPJPY
Następny artykułSrebro – duża dynamika spadków
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here