Naga Marketsblok po 22
“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”

Witam na nocnej zmianie.


EUR/CAD – ostatnie dynamiczne spadki wyhamowały na lokalnym wsparciu. Pojawia się szansa aby dzisiejsza świeca była po zamknięciu pin barem. Mógłby być to sygnał końca korekty, gdyż trend mamy wzrostowy. Z drugiej strony, mała konsolidacja może być tylko przystankiem przed dalszymi spadkami, a kolejne ważne wsparcie znajduje się niżej i być może dopiero przyjdzie szukać okazji.

a

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zobacz ofertę FxPro i Handel algorytmiczny[/pullquote]

CAD/CHF – cena po raz trzeci testuje poziom oporu, który jak widać pełnił już wcześniej rolę wsparcia. Trzy świece z długimi, górnymi cieniami pod rząd mogą zastanawiać. Szkoda, że ostatnie wzrosty nie były typowo korekcyjne, gdyż właśnie ich duża dynamika może niepokoić i psuje prospadkowy obraz. Jeżeli jednak dzień zakończy się klasycznym pin barem będzie to sygnał poprawny, zgodny z trendem.

b

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrading Po Pracy: USDCAD
Następny artykułAUD/CHF – w drodze do kluczowego oporu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here