Naga Markets



“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od pary GBP/USD, która po raz trzeci dotarła do strefy oporu, którą tworzą dwa poprzednie szczyty. Na razie obserwujemy lekkie cofnięcie, nie jest to wprawdzie sygnał do spadków ale należy zachować czujność, gdyż trend cały czas pozostaje spadkowy.

1
Podobna sytuacja na AUD/USD – w trendzie spadkowym mamy kolejne podejście pod najbliższy opór, kilka wcześniejszych razy zakończyło się wyraźnym cofnięciem ceny.
2
NZD/JPY – kurs po dzisiejszych wzrostach znalazł się w strefie oporu. Może to być tzw. retest pokonanej wcześniej strefy, która przez długi czas służyła jako wsparcie.
3
Najciekawszy sygnał tworzy się na AUD/CAD – mamy pin bar w strefie oporu. Jest to już trzecie podejście pod tę strefę, zobaczymy czy w końcu doczekamy się mocniejszych spadków. Im dłużej będziemy na to czekać, tym bardziej rosną szanse kupujących na wybicie tej strefy.
4

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCiti: USD/JPY – Deja Vu?
Następny artykułCAD/JPY – retest strefy wsparcia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here