Naga Markets
blok po 22Witam na nocnej zmianie.

AUD/USD – równo tydzień temu doszło do mocniejszej reakcji podaży. Przez tydzień cena lekko rosła, jednak nie przebijając tamtego wierzchołka. Ostatnie dwa dni pokazują, że podaż znowu zwiększa swoją aktywność. Możliwe, że tym razem uda się ukształtować prawe ramie formacji głowy z ramionami. Szerszy układ wewnątrz kanału spadkowego, także sugerowałby ruch w dół. Dzisiaj australijskiej walucie szkodziły słabe dane z Chin. Indeksy PMI w przemyśle i usługach za luty, negatywnie zaskoczyły. Z kolei z USA nie pojawiła się żadna niespodzianka jeżeli chodzi o wypowiedzi FED. Sama technika sugerowałaby zejście w dół, zgodnie zresztą z szerszą tendencją.

audusd


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

EUR/GBP – włoska prasa podała dzisiaj, że Komisja Europejska może poprosić o korektę włoskiego budżetu, aczkolwiek komisarze chcieliby uniknąć wywierania większej presji tuż przed wyborami do europarlamentu. Rynek całkowicie zignorował te dane. Z kolei z Wielkiej Brytanii, wczoraj odbyły się głosowania nad poprawkami w kwestii brexitu. To co najważniejsze, to odrzucenie poprawki, która miałaby blokować rząd przed forsowaniem wyjścia bez umowy. Generalnie jednak głosowania nie miały większego znaczenia, gdyż wcześniej premier May nakreśliła plan zakładający serię głosować między 12 a 14 marca. To są kluczowe daty na jakie będzie oczekiwał Funt. Na wykresie tygodniowym mamy wybicie dołem z układu bocznego. Teoretycznie, jeżeli politycy nie zaszkodzą Funtowi, możliwy byłby dalszy ruch na południe.

eurgbptokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here