Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

GBP/CAD – w wyraźnym i bardzo dynamicznym trendzie wzrostowym pojawia się kolejna okazja do zagrania pozycji długiej. Jest nią tworząca się świeca pin bar na lokalnym wsparciu. Jak widać na wykresie, poprzednie korekty także były dość płaskie i trwały podobny okres czasu. Możliwe więc, że jest to sygnał do rozpoczęcia kolejnego impulsu wzrostowego.

1
GBP/AUD – podobna sytuacja także na drugim crossie z Funtem. Tu także tworzy się pin bar, nie powstanie on po ruchu korekcyjnym (swingu na D1) ale za to po wybiciu wcześniejszych maksimów, a więc niejako potwierdzając trend wzrostowy. Myślę, że osoby chętne na dokonanie zagrania pod umocnienie Funta powinny wybrać jedną parę lub zagrać za połowę stawki dwie pozycje. Powody są dwa: po pierwsze pary te są dość mocno skorelowane, a po drugie jutro o godzinie 10:30 poznamy odczyty PKB z Wielkiej Brytanii. Gdyby doszło do nieprzyjemnej niespodzianki to prawdopodobnie na obu parach złapalibyśmy SL.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here