Naga Markets



„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”




Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd tygodnia zaczynamy od EUR/USD, który praktycznie nie zareagował na strefę wsparcia, jedyną reakcją był mało przekonywujący pin bar w środku tygodnia. Niewiele niżej kolejna szansa na odreagowanie, a później to już przepaść nawet do poziomu 1,20. Warto więc wykorzystywać wszelkie korekty wzrostowe, gdyż kierunek na tej parze jest zdecydowanie spadkowy.

1
EUR/GBP – sytuację na interwale dziennym można różnie interpretować, ale tygodniówka wskazuje dość jednoznacznie na dalsze spadki. Ostatnia świeca pogłębiła minimum i zamyka się dość nisko. Już niewiele zostało do poprzedniego, długoterminowego dołka, przy którym powinno nastąpić jakieś odbicie.
2
AUD/USD – kolejny tydzień nieprzerwanych spadków za nami. Na W1 można wyznaczyć dość dokładny kanał spadkowy. W najbliższym tygodniu powinien zostać osiągnięty poziom poprzedniego dołka, jeżeli w tym miejscu cena nie zareaguje lub jedynie korektą, to możliwe że na wzrosty przyjdzie czekać dopiero przy dolnej krawędzi kanału.
3
NZD/USD – tutaj podobnie jak na głównych parach, cena w sile spadków zbliża się do ważnego zgrupowania dołków tworzących wsparcie. Poziom ten powinien zostać osiągnięty w najbliższym tygodniu.
4
AUD/NZD – na W1 strefa, która najpierw była oporem, następnie po przebiciu wsparciem, nie upadła jak można było sądzić tydzień temu. W strefie powstała formacja objęcia hossy i warto zobaczyć wstecz, że kilka razy w niedalekiej przeszłości formacja ta przynosiła spore wzrosty.
5
GBP/CAD – 2 dni pozostały do zamknięcia miesiąca stąd wykres MN. Na dziennym cena opuściła strefę konsolidacji, jednak jeżeli kurs przez te 2 dni znacząco nie spadnie, to powstanie piękny pin bar, który może oznaczać, że spadki były tylko głęboką korektą nadal trwającego trendu wzrostowego.
6

Dziękuję za kolejny już 37 tydzień przy wieczornych wykresach. Życzę udanego odpoczynku w weekend i sukcesów na rynku w następnym tygodniu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

invest

Dobranoc.



Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here