Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

GBP/JPY – kurs odbił w górę od lokalnego wsparcia i łącznie ze świecą piątkową tworzy formację objęcia hossy, oczywiście jeżeli cena dzisiejszego dnia znacząco nie spanie do północy. Nie jest to jednak chyba dobre zagranie z poziomu D1, gdyż mamy  niewiele miejsca do ważnego oporu, a ostatni trend jest spadkowy. Pozostaje jedynie szukanie okazji na niższych interwałach.

1
AUD/NZD – proces powstawania nowej struktury wzrostowej został zachowany. Cena odbiła w górę od lokalnego wsparcia. Teraz czas na atak na poprzedni wierzchołek lub wyżej do pierwszego znaczącego oporu. Nie mamy tutaj sygnału świecowego, ale wydaje się, że ta para nabiera sił do wzrostów i zagranie z niższego poziomu, po małej korekcie może okazać się zyskowne.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUBS niedźwiedziem na USDJPY oraz AUDUSD.
Następny artykułEUR/AUD – pod linią trendu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here