Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

USD/JPY – czwartkowa sesja przyniosła kolejną w ostatnim czasie świecę z dłuższym dolnym cieniem. Mają one miejsce na czytelnej strefie wsparcia i w trendzie wzrostowym, potencjalnie więc są to sygnały sugerujące możliwe odbicie w górę. Dzisiaj waluta USA umocniła się po danych dotyczących zamówień na dobra trwałego użytku oraz liczby wniosków o zasiłek dla bezrobotnych. Mimo, że odczyty nie zaskoczyły to jednak potwierdziły dobrą sytuację w amerykańskiej gospodarce. Do tego można dodać także złagodzenie napięć handlowych po spotkaniu Trump – Juncker.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Royal. Broker oferuje spready od 0,6 pipsa oraz rachunek już od 50 dolarów.

Srebro – po kilku dniach korekty, pojawia się szansa na powrót do głównej tendencji spadkowej. Na wykresie D1 widać porównywalną korektę z poprzednią, do tego testującą poziom dołka z grudnia ubiegłego roku. Opór rozciąga się aż do poprzedniego dołka przy 15,75. Wydaje się, że możliwym scenariuszem jest wzrost aktywności strony podażowej mniej więcej na tych poziomach.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEuropejski raport Bitcoin
Następny artykułRekordowe wyniki Amazona
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here