Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy blok zaczynamy od USD/JPY, na którym pojawia się pin bar. Długi cień naruszył lokalne wsparcie, ale zamknięcie ponad poziomem czerwonej linii może sprzyjać bykom w jutrzejszej sesji. W szerszym spojrzeniu jest to konsolidacja, więc zalecana jest ostrożność.

NZD/USD – dwa bardzo mocne dni za nami, a cena dotarła do kilkumiesięcznego maksimum. Jeżeli do północy kurs nie cofnie się i zamknięcie wypadnie blisko aktualnego poziomu, wzrosną szansę na wybicie tego poziomu i ustanowienie nowego szczytu.

AUD/NZD – silny NZD sprawił, że upada wsparcie w postaci poprzedniego dołka i załamuje się struktura coraz wyższych ekstremów. Jeżeli zamknięcie dnia będzie poniżej zaznaczonego wsparcia to kolejnym celem stanie się następny dołek (czerwona linia).

invest

W poniedziałek o godzinie 19:00 poprowadzę webinar poświęcony psychologii tradingu, na którym wykonamy test psychologiczny i każda osoba będzie mogła dowiedzieć się jakim jest typem gracza i co stoi na przeszkodzie do osiągania sukcesów na forex. Zapraszam na tę bezpłatną diagnozę przyczyn niepowodzeń na rynku.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here